סדנת לוח חזון אישי

פעילות העשרה ליום האישה, תחילת שנה, יום גיבוש.
לוח חזון משמש שנים רבות ככלי עזר בתחומי הניהול, היצירה והטיפול. מטרת הלוח להתמקד במטרות אישיות ועסקיות בדרך יצירתית מהנה.
הלוח עוזר לכוון את תשומת הלב להתמקד במה שמשמעותי. סדנת לוח חזון מאפשרת לעצור לרגע את מרוץ החיים, לקחת זמן לעצמך ותכנן את המציאות שנאחל לעצמנו.
זוהי המחשה ויזואלית של תמונת עתיד רצויה. בהמשך הלוח ישמש כתזכורת יומיומית אהובה למטרות וישמש כמקור השראה ומוטיבציה להגשמה.
הכנת לוח חזון היא משימה קלה ומהנה במיוחד, כל אחת יכולה ואין צורך בידע מוקדם כלשהו.

משך הפעילות כ 3 שעות

סדנת MBTI

פעילות לגיבוש צוות, פיתוח צוות שיפור התקשורת וצמצום החיכוכים. מודל ה MBTI הוא כלי לפיתוח ארגוני המיושם ברחבי העולם. הסדנה מציעה פעילות מגבשת ומהנה להכרת נקודות החוזק והתרומה של כל אחד מחברי הצוות. המטרה לרתום את נקודות המבט של כל אחד מחברי הצוות לקידום ויעילות עבודת הצוות. בעזרת שאלון אישיותי כל חבר צוות מקבל את הפרופיל הייחודי והטבעי לו בתחומי התעסוקה. הפרופיל מאפשר לחקור היבטים של ביצוע, קבלת החלטות, תקשורת בינאישית, משימתיות ועוד. במהלך הסדנה המשתתפים חווים את האופן בו התנהגותם תורמת לצוות ואת האופן בו הצוות תופס אותם. החוויה הזו מאפשרת דיאלוג ברמה ייחודית ויוצאת דופן. הסדנה נעשית באווירה נעימה, על סמך עקרונות הפסיכולוגיה החיובית. היא מגבשת, ומאפשרת שיח ברמה חדשה.
משך הפעילות 5 שעות

סדנת יצירתיות וחדשנות- פעילות לפיתוח חשיבה יצירתית בקרב העובדים

סביבות ארגוניות מאופיינות היום יותר מתמיד בקצב שינוי מתמיד. המצליחנים יהיו אלה שידאגו לסביבה ארגונית המעודדת חשיבה יצירתית ופתיחות לחדשנות. תרבות המאמצת ערכים של חופש מחשבה ופריצת דרך היא זו שתוביל לביצועים יוצאי דופן. סדנה חווייתית לפיתוח יצירתיות וחדשנות, הקניית כלים לחשיבה יצירתית והשראה מהעולם. סדנת מהנה המאפשרת חשיבה מחוץ לקופסא ומנהיגות אישית פורצת דרך.
משך הפעילות 4  שעות

לשאלות או פרטים נוספים על הסדנאות, שלחו את הפרטים שלכם: