מיכל אליס

הגעתי לגלית אחרי הרבה שנים שאני בעלת עסק. החוכמה הנשית של גלית נגעה בי מיד. אופן ההקשבה שלה שיש בו גם סקרנות ועניין, גם הכלה וקבלה אימהית וגם חדות ודיוק מאפשרים לי לגעת בעיקר ולהיפרד ממה שלא משרת אותי. איזה כח גדול אני מקבלת מזה שגלית מאמינה בי ומעודדת אותי לחשוב הכי גדול. אני יכולה להגיד שהיום אני בתקופת קפיצה וגדילה שבאות לידי ביטוי גם בגדילה האישית, גם בגדילת העסק וגם בהכנסה שלי! ממליצה בחום

עו"ד ורדית אבידן

ממליצה בחום. לגלית הגעתי אחרי שפגשתי חברה טובה שהתאמנה אצלה וסיפרה לי על שינוי משמעותי בעסק שלה אחרי שהחלה להתאמן אצל גלית. וחשבתי לעצמי אם היא יכולה גם אני יכולה אני רק זקוקה לגורו כזו שתגיד לי איך כי את המה ולמה היה בי. ממליצה בחום על גלית שיש לה ובה מאגר בלתי נדלה של רעיונות ל"איך"…וכן לפעמים כל אחת צריכה את האדם/ה שתאמין בה.

עו"ד יעל דיין

המקצועיות הלא מתפשרת של גלית, אמירת האמת העסקית והשיווקית שלה גם אם זה לא מוצא חן, לצד ההקשבה, האמונה האותנטית והתמיכה הרכה, מניעים לפעולה ממקום של מוטיבציה פנימית אמיתית אל עבר החזון.

תודה גלית, אין עליך.

שירה אילן

גלית מכוונת באסרטיביות קלה ויודעת לא להתפשר ולא לוותר – בעיקר על אלה שמולה, כי היא פשוט מאמינה! בקורס האחרון שלה לנשות עסק, גלית הייתה שם בשבילנו, לפתוח נקודות ראייה פנימיות וחיצוניות. הושיטה יד כשהיה צריך לצאת מחוץ לקופסה. לא ויתרה לנו ועלינו. ראתה מה שאנחנו טרם ראינו, ופשוט הייתה לעוגן בטוח. אין לי ספק שכל מי שתחליט לעבוד עם גלית תצא נשכרת. מומלצת בחום רב!!!

סיון ליבנה חכים

גלית את מאמנת כל כך מדוייקת. יודעת לכוון בצורה נפלאה, מסורה, קשובה ותכלסית. תמיד את מצליחה לפתוח לי את הראש והמחשבה בצורה נפלאה ומחוץ

לקופסה. נראה לי שבעודי רושמת את השורות הללו אני כבר רוצה לקבוע עוד פגישה.

דור אלה גבע

גלית ליוותה אותי במשך שנה בתהליך של דיוק שיווקי, הקמת האתר שלי ותמיכה בצמתים משמעותיים שלי כבעלת עסק. גלית ידעה לזהות את הדרכים הנכונות עבורי, וגם אלו שפחות, ידעה מתי לתמוך ומתי לדחוף אל עבר יעדים חדשים. היא שילוב של דיוק, כתף להשען עליה, וראש מבריק מלא מלא בידע. במבט לאחור אני בהחלט יכולה לומר שזו היתה שנה של פריצת דרך, הרבה בזכותה 

ענת משולם

אני בעלת עסק מצליח כבר 10 שנים. יש לי שנים טובות יותר וטובות פחות. תמיד חשבתי שאף אחד לא יכול ללוות או לעזור לי בעסק, משום שמדובר בתחום נישתי וצריך להכיר את עולם הפארמה. 
אבל… בזכות חברה טובה, שהכירה לי את גלית, גיליתי אישה מדהימה וחכמה והחלטתי להצטרף לקורס מתקדמים שלה. אי אפשר לתאר מה וכמה גלית תרמה לי בקורס הזה. חיכיתי לכל מפגש.
 למדתי כל כך הרבה, הצבתי לעצמי מטרות והגעתי אליהן. לא יאומן מה שאישה אחת מקצוענית וכל כך טובה עשתה עבורי ועבור העסק שלי. זו היתה שנה נפלאה גלית. תודה לך.
אני עדיין ממשיכה לעבוד עם גלית באופן אישי. לא רוצה להפסיק. ממליצה באמת ומכל הלב, לאפשר לה ללוות אתכן בעסק. 

מירי קדם קוצר

עשיתי את הקורס של גלית לעסקים שעובדים עם ארגונים אין כמוהה!! היא חדה, חריפה ויודעת לדחוף אותך בדיוק במקומות המתאימים לך! עד שתצליחי!!

תמר מור

ממליצה בחום ומנסיון על השירות והליווי. עברתי אצל גלית קורס אשר תרם לי רבות בעיניין המיקוד העיסקי.

היא היחידה שהצליחה למקד אותי ולהשאיר אותי מפוקסת מטרה לאורך זמן.

נירי שאול

גלית הנפלאה, את כל כך חכמה ומדויקת, מלאה השראה ויצירתיות, כמה אפשר ללמוד ממך. עזרת לי להניע את הבלוג שלי לכיוון עסקי, בכזאת רגישות והקשבה, מהמקום הכי מאמין, הכי מפרגן ומעצים. ידעת לתת את הדגשים החשובים בדיוק בזמן, ולהאיר את הדברים ככה שיכולתי ליישם הכל בצורה מיטבית. תודה על מי שאת!

טל בר

כל פגישה עם גלית מטעינה ועושה חשק לעשות עוד, ליישם, לממש בפועל את מה שאנחנו מדברות עליו. היא מביאה איתה לפגישות את הניסיון ואת הידע העצום שלה, ולא פחות חשוב 
גם שמחה ואת היכולת שלה להגדיל תחושת מסוגלות ואת האמונה בדבר עליו אנחנו עובדות. כמו זרקור גדול שמאיר את הלקוח ואת הדרך.

שלי ארוטשס

הייתי בקורס של גלית יחד עם קבוצה של נשות עסקים איכותיות ומקצועיות. כולנו הצלחנו להשיג מטרות במהלך הקורס. גלית היא מקצועית מדוייקת ומעודכנת. מעבר להעשרה והלימוד המקצועי היא יודעת להתייחס ולכוון כל אחד באופן אישי להשגת היעדים שלו

הילה עטיה

הגעתי לגלית דרך המלצה של מתאמנת שלי, והגעתי ליועצת קרירה מהשורה הראשונה, שיודעת לראות את הצרכים שלי ולא רק את העסק שלי. יצאנו לדרך לא הכי ברורה עם המון שינויים וכל הזמן גלית מדייקת ועושה סדר בבלגן של קבלת ההחלטות. נמצאת שם כדי לצאת מאיזור הנוחות ולהתפתח ולצמוח. תודה רבה לך על הכלים ועל הקשיבות ועל הנדיבות שלך

איילת מעוז

יש בגלית שילוב נדיר של תבונה, אינטואיטיביות ופתיחות שתורמת ליכולת שלה לראות ולהבין את העומד מולה, ללא שיפוטיות ועם הרבה אהבה לדרך שכל ואחד עבר.

גלית משרה מהרוגע שלה, וזה מאפשר לתובנות לעלות על דרך מדוייקת. למעשה, אצלי הרוגע מתחיל עוד לפני הפגישה, רק בעצם קיומה.

הילה צור שינזי

זה זמן רב, שחיפשתי מאמנת, שתסתכל על העסק שלי ועל הרעיונות שלי בהתלהבות ובפליאה,ואז מצאתי את גלית. אנו צועדות כברת דרך, ואני זוכה בשיקופים מרוממים, במשימות מעשיות ומקדמות וקוצרת את פירות עמלי. גלית היא המנטורית, שכל עסק רציני, שרוצה להתבסס צריך. 

אילת סער

גלית מדוייקת ומדייקת ויש לה ראיה חדה לאיך העסק שלי צריך להראות ומה אני צריכה לעשות בשביל להגיע לשם

אושרה קימחי

עזרת לי להתמקד ולהיות מדויקת. ממך למדתי שזה בסדר להשתנות, לגדול, להתעצם. כל נושא "השפע" ונושא "מנהיגות בעסק" היו נקודות מפנה חשובות בתפיסה שלי לגבי העסק שלי.

קיבלתי ממך כלים מעולים לניהול העסק שלי ותובנות חשובות להמשך. המון המון תודה יקירה. אני בטוחה שניפגש עוד בהמשך

לירז גנון

הגעתי לגלית מבולבלת ולא מפוקסת. היא עזרה לי למצוא את ה Way שלי ביג טיים, עם משימות חכמות ומילים מעצימות. היא מהממת ומומלצת בחום לוהט!

איה תמרי

גלית היא האישה הכי חכמה שאני מכירה, מאמנת בחסד, בעלת גישה נפלאה. העסק שלי רק מתקדם כל הזמן בזכותה.

הדס יריב

הגעתי לגלית עם עסק שעובד יפה, חי ונושם אבל הרגשתי שזה הזמן לעלות מדרגה, לעשות עוד קפיצה, להתפתח. שילבתי ליווי אישי ואימון קבוצתי לנשים עצמאיות בהנחיתה של גלית. הכל היה מדויק, מעצים והכניס רוח גבית ואנרגיות חיוביות לעסק. בעמצאות יש הרבה בדידות, מחשבות ולבטים- גלית היא בדיוק האשה המתאימה לליווי בדרך הארוכה, הקשה והכה מספקת של עצמאות.

The amount of good luck coming your way

depends on your willingness to act

Barbara Sher